ICE CREAM PRO-AGE SHAMPOO 300ml

540,00 ден

Шампон со подмладувачко дејство со масло од арган.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон со подмладувачко дејство со масло од арган.
Со своето заштитно и анти-оксидирачко дејство ефикасен е за заштита од смог и надворешни штетни влијанија и е идеален за третирана, измачена и безживотна коса.
Збогатен е со масло од јојоба и сончогед и со своето дејство на ефективно чистење ја враќа јачината и сјајот на косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM PRO-AGE SHAMPOO 300ml
540,00 ден