NO YELLOW MASK EXTRA VIOLET PIGMENT 350ML

950 ден

No Yellow Mask Extra violet pigment 300ml

Категорија: , таг

Опис

No Yellow Mask Extra violet pigment 300ml

Хидролизираните протеини од свила ја обновуваат структурата на оштетената коса, и дава мекост и сјај. Благодарение на виолетовите пигменти, вклучени во неговиот состав, шампонот помага да се ослободите од несаканите жолти тонови.

Најдобар пријател на блондинките !