SERIE EXPERT VITAMINO COLOR MASK 250 ML

1.900,00 ден

Маска за заштита и сјај на фарбана коса.Формула збогатена со УВ филтри, деривати на токоферол, пантенол и неоесперидин.Маска која ја штити косата како би го одржала интензитетот на бојата.Ја прави косата видно поотпорна, помека, посјајна и обновена.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и темелно се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Маска за заштита и сјај на фарбана коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SERIE EXPERT VITAMINO COLOR MASK 250 ML
1.900,00 ден