SERIE EXPERT VITAMINO COLOR SHAMPOO 300 ML

1.250,00 ден

Шампон за заштита и сјај на фарбана коса.Нова формула збогатена со УВ филтри, деривати на токоферол, пантенол и неоесперидин.Нега со двојно дејство – Одржување на бојата и нагласување на рефлексот на фарбата.Формула која ја штити косата како би го одржала интензитетот на бојата.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за заштита и сјај на фарбана коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SERIE EXPERT VITAMINO COLOR SHAMPOO 300 ML
1.250,00 ден