IMEL CAVIAR BLACK SHAMPOO 1000ml

1,090 ден

Шампон за третман на многу оштетена коса и коса која е изложувана на третмани за зајакнувајне со кератин и арган. Збогатен со екстракт од кавиар, пантенол и ферментиран филтрат од корен од ротквица.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за третман на многу оштетена коса.