SILVER MAINTAIN SHAMPOO 950 ML

1.630,00 ден

Шампон за неутразлизација на жолтите тонови кај плава или бланширана коса.

БЕЗ СИЛИКОНИ И ПАРАБЕНИ
формулиран со:
*Виолетов пигмент
*Екстракт од Гоџи Бобинки
*Арганово масло
Достапност: На залиха
Опис

Шампон за неутразлизација на жолтите тонови кај плава или бланширана коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SILVER MAINTAIN SHAMPOO 950 ML
1.630,00 ден