IMEL COLOR SHAMPOO SILVER 1000 ML

1.090,00 ден

Шампон за неутрализација на жолтите тонови кај плава , бланширана и седа коса.Овој мек шампон е создаден да ги неутрализира несаканите жолти тонови на косата. Содржи протеини од свила за да ја потпомогне регенерацијата на косата. Нуди одлична сјајна и мека коса.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за неутрализација на жолтите тонови кај плава , бланширана и седа коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

IMEL COLOR SHAMPOO SILVER 1000 ML
1.090,00 ден