STYLE MASTERS SHINE SPRAY GLAMOURAMA (300ml)

1,100 ден

Сјај во спреј за завршен гламурозен ефект.

Категорија: , таг

Опис

Спреј кој на косата и дава прекрасен сјај.
Спрејот содржи посебна формула која не ја оштетува и не ја лепи косата, а истовремено и дава волумен на косата.
Ја штити козметичката или природната боја на коса од избледување.

Како се користи:
*Протресете го шишето добро пред употреба
*Чувајте го спрејот на доволно растојание од косата
*Распрскувајте го спрејот рамномерно над косата