STYLE MASTERS_SMOOTH_IRON GUARD (150ml)

990,00 ден

STYLE MASTERS_SMOOTH_IRON GUARD (150ml) – засилувачки заштитен балсам за коса

Достапност: На залиха
Опис

Балсам кој привремено ја исправа дури и најотпорната коса, правејќи ја свилена и сјајна.
Дополнително и ја штити косата од топлината на пресата, фенот и УВ зраците.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

STYLE MASTERS_SMOOTH_IRON GUARD (150ml)
990,00 ден