PRO YOU™ THE SETTER EXTREME HOLD HAIRSPRAY 500ml

950,00 ден

ЛАК ЗА КОСА СО ДОЛГОТРАЈНА ЦВРСТИНА 500 ml

Достапност: На залиха
Опис

Се нанесува на сува косa од оддалеченост од околу 25cm. Дава висок сјај, долготрајна форма и не остава трагови на косата.

 

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

PRO YOU™ THE SETTER EXTREME HOLD HAIRSPRAY 500ml
950,00 ден