ULTRAMATTE 100ml

950,00 ден

Производ за зацврстување со средна јачина без сјај.

Достапност: На залиха
Опис

Производ за зацврстување со средна јачина без сјај.
Стилизирање и контрола на фризурата за да се добие изглед со мат завршеток.
Специјално формулиран со пантенол кој ја прави косата поздрава и побујна. Бензофеноните дополнително ги унапредуваат особините на производот штитејќи ја косата од надворешни загадувања и на тој начин прижа долготрајна фризура.
Се нанесува на влажна коса и се стилизира се додека не се добие саканата фризура.
Се расчешлува низ сува коса за да се добие мат завршеток.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ULTRAMATTE 100ml
950,00 ден