MOLDING CLAY 85gr

990,00 ден

Глина за силно зацврстување со природен сјај.

Достапност: На залиха
Опис

Силно зацврстување со природен сјај.
Концентрираната моќ на стилизирањето ви овозможува да ја формирате косата во било кој стил. Направен со природни екстракти и пчелин восок, овој единствен спој одржува исклучителен облик и текстура. Добар за стилизирање на кратка фризура како и за оние кои бараат производ со природен, пријатен мирис. Molding Clay исто така е производ за оние кои често се занимаваат со спорт и имаат тенденција многу да се потат.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

MOLDING CLAY 85gr
990,00 ден