DEFINING PASTE 85gr

1.300,00 ден

Восок од пчела за зацврстување со средна јачина и благ сјај.

Достапност: На залиха
Опис

Зацврстување со средна јачина и со благ сјај.
Додава текстура и ја зголемува дегиницијата на косата. Восокот од пчела дава природна, еластична цврстина на било која должина на коса. Исто како восок, дава мат завршеток и лесно се распоредува на косата.
Се нанесува мала количина и се стилизира по желба.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

DEFINING PASTE 85gr
1.300,00 ден