SETTING STRONG MOUSSE 300 ML

990 ден

Пена за стилизирање на коса со силно задржување.Формулата со два комплементарни полимери за стилизирање создава прекрасен волумен, отскокнување и цврстина.

Начин на употреба: Добро протресете, ставете во дланка и рамномерно нанесете на коса исушена со пешкир пред фенирање.

Категорија: ,

Опис

Пена за стилизирање на коса со силно задржување.