HEAVY HOLD POMADE 85gr

990,00 ден

Помага базирана на вода која обезбедува силно зацврстување и висок сјај.

Достапност: На залиха
Опис

Висок степен на зацврстување со висок сјај.
Помага базирана на вода која обезбедува силно зацврстување и висок сјај. Одлична е за кадрава или права коса и обезбедува модерна, флексибилна алтернатива за стајлинг геловите. Обезбедува огромен сјај и флексибилна цврстина.
Се нанесува мала количина на влажна или сува коса и се стилизира по желба.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

HEAVY HOLD POMADE 85gr
990,00 ден