ALL SOFT SHAMPOO 300 ML

1,540 ден

Redken All Soft шампонот е формулиран со Redken’s Moisture Complex со масло од арган за омекнување и навлажнување на косата од коренот до врвот. Овој шампон ја остава косата свиленкаста мека со зголемена управливост, еластичност и сјај. Овој професионален производ обезбедува 15 пати повеќе хидратација  кога се користи со All Soft Conditioner и Argan-6 масло.

Опис

 Шампон за сува и безживотна коса , кој ја остава косата свиленкаста мека со зголемена управливост, еластичност и сјај.