IMEL CAVIAR BLACK MASK 1000ml

1,090 ден

Маска за третман на многу оштетена коса и коса која е изложувана на третмани за зајакнување со кератин и арган.
Збогатена со хидролизирана свила, хидролизиран кератин, екстракт од кавиар и ферментиран филтрат од корен од ротквица.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути, и потоа темелно се плакне.

Категорија: , таг

Опис

Маска за третман на многу оштетена коса.