IMEL CAVIAR BLACK HAIR SERUM 125ml

950 ден

Серум за третман на многу оштетена коса и коса која била изложена на третмани за зајакнување со кератин и арган.
Збогатен со хидролизирана свила, хидролизиран кератин, екстракт од кавиар и  ферментиран екстракт од корен од ротквица.
Се ставаат на раце  3-4 капки, се тријат рацете и се нанесува серумот на коса. Може да се нанесе на сува или влажна коса, особено на врвовите на косата. Серумот нема потреба од измивање.

Категорија: , таг

Опис

Серум за третман на многу оштетена коса.