UNIQONE HAIR TREATMENT LOTUS FRAGRANCE 150ML

870,00 ден

LEAVE-IN HAIR TREATMENT – Третман во спреј, што се остава – не се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

UniqOne Lotus – ALL IN ONE TREATMENT – Сè во едно третман за коса со мирис на лотусов цвет.

Супериорен спреј за коса со 10 докажани ефекти (10 во 1):
1. Ја обновува сувата и оштетена коса,
2. И дава сјај на косата и има anti-frizz дејство,
3. Овозможува термална заштита,
4. Ја прави косата свиленкаста и мека,
5. Ја штити бојата со помош на UVA & UVB филтри,
6. Олеснува исправање/фенирање на косата,
7. Овозможува полесно расчешлување,
8. Ја прави фризурата подолготрајна,
9. Спречува пукање на краевите и цветање и
10. Дава волумен.

Ексклузивна формула за длабински интензивен третман кој ја хидрира, храни и обновува косата одвнатре.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

UNIQONE HAIR TREATMENT LOTUS FRAGRANCE 150ML
870,00 ден