IMEL KERATIN INFUSION – HAIR SERUM 125ml

950 ден

Серум инфузиран е со кератински амино киселини ја зајкнува и реконструира кршливата коса. Го намалува ефектот на нескротлива коса, ги разбива јазлите и ја остава косата со мека структура и дополнителен сјај. Составен е од немасна формула. Се препорачува за сите типови на коса, вклучувајќи сува, оштетена и кератински третирана коса.

БЕЗ НЛС – ПАРАБЕНИ – СИЛИКОНИ

Категорија: , таг

Опис

Серум за нега и обнова на оштетена и третирана коса.