SERIE EXPERT ABSOLUT REPAIR GOLDEN MASK 250 ML

1.900,00 ден

Златна маска за обновување на многу оштетена коса со тенко влакно.Хранлива формула збогатена со златно зрна од киноа и пченични протеини.Ја прави косата видно поотпорна, лесна за чешлање, помека, посјајна и  обновена.Продира во длабочина и го храни влакното на косата, давајќи мекост и сјај.

Начин на употреба:Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути и темелно се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Златна маска за обновување на многу оштетена коса со тенко влакно.

 

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SERIE EXPERT ABSOLUT REPAIR GOLDEN MASK 250 ML
1.900,00 ден