INVIGO NUTRI-ENRICH WARMING EXPRESS MASK 150ml

1,380 ден

Самозагревачки третман со ефект на затоплување – за трансформација на вашата сува и оштетена коса во сјајна и мека на допир.

Категорија: , таг

Опис

Самозагревачки третман кој со ефектот на затоплување ја трансформира Вашата сува и оштетена коса во сјајна и мека на допир.
Се нанесува на влажна коса и рамномерно се распределува. Оставете ефектот на затоплување да делува приближно 30 секунди, потоа темелно исплакнете.
* Специјални состојки: екстракт од бадем и кајсија.