ICE CREAM KERATIN RESTRUCTURING MASK 1000ML

1.080,00 ден

Маска со кератин за оштетена и хемиски третирана коса.

Достапност: На залиха
Опис

Маска со кератин за оштетена и хемиски третирана коса.
Ефикасно дејствува за расчешлување на косата, ги контролира кадриците и ја остава косата мека.
Има длабинско реструктуивно дејство за враќање на сјајот, јачината и тонот на косата.
Се нанесува по целата должина на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 5-10 минути и потоа темелно се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM KERATIN RESTRUCTURING MASK 1000ML
1.080,00 ден