FUSION INTENSE REPAIR MASK 150ml

1,500 ден

Луксузна кремаста маска која го негува и штити влакното на Вашата коса од кршење.

Категорија: , таг

Опис

Луксузна кремаста маска за оштетена коса, ја обновува косата и ја штити од оштетувања и кршење. Навлегува длабоко во кортексот, веднаш го опоравува влакното и спречува понатамошно оштетување.
Специјални состојки:липиди и свилени амино-киселини.