SERIE EXPERT ABSOLUT REPAIR CONDITIONER 200 ML

1.400,00 ден

Кондиционер за обновување на многу оштетена коса.Хранлива формула збогатена со златни зрна од киноа и пченични протеини.
Ја прави косата видно поотпорна, помека, посјајна и обновена.
Се нанесува на имиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути и темелно се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Кондиционер за обновување на многу оштетена коса

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SERIE EXPERT ABSOLUT REPAIR CONDITIONER 200 ML
1.400,00 ден