EXTREME STRENGTHENING CONDITIONER 300 ML

1,640 ден

Регенераторот Redken Extreme ја зајакнува оштетената коса, оставајќи ја здрава и еластична. Овој зајакнувачки длабок регенератор за сува, оштетена коса  е формулиран со комплексот за сила на Редкен кој содржи амино киселини и арганин за зајакнување на косата и лимонска киселина за балансирање на pH вредноста.

Начин на употреба: По шампонирање нанесете и распоредете низ косата. Исплакнете.

Опис

Регенератор за оштетена коса кој помага да се намали кршењето на косата и распуканите врвови.