EQUAVE KIDS – PRINCESS LOOK DETANGLING CONDITIONER (200ml)

750,00 ден

Equave, хипоалергенски регенератор за деца, без испирање (200мл)

Достапност: На залиха
Опис

Инстант регенератор за расчешлување на детската коса, ја омекнува косата, и дава сјај и свилен изглед.
Без парабени, без бои, без алергени.
Збогатен со UVA/B филтри и протеини на пченица заради заштита и лесно расчешлување.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EQUAVE KIDS – PRINCESS LOOK DETANGLING CONDITIONER (200ml)
750,00 ден