ALL SOFT MEGA CURLS CONDITIONER 300 ML

1.790,00 ден

Регенераторот за коса Redken All Soft Mega curls  нежно ја отплеткува и длабински ја навлажнува многу сувата, средна до густа виткана коса. Овој хидратантен регенератор ја подобрува управливоста на екстремно сувата коса и ја остава  со свиленкаста мека и сјајна завршница. Збогатен е со  Redken’s Nourish Complex со Алое Вера за хидратација, зајакнување и задржување на влагата  и мазноста на косата во текот на целиот ден.

Начин на употреба: Нанесете на косата по шампонирање со Redken All Soft Mega шампон. Оставете да делува 2-3 минути.Исплакнете.

Достапност: На залиха
Опис

Навлажнувачки  регенератор кој  ја хидрира екстремно сувата виткана коса и ја остава  со свиленкасто мека и сјајна завршница

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ALL SOFT MEGA CURLS CONDITIONER 300 ML
1.790,00 ден