BONACURE CP REPAIR RESCUE CONDITIONER 200 ML

1.100,00 ден

Интензивниот кремаст регенератор е специјално формулиран за оштетена коса склона кон кршење. Напредната технологија со вегански кератин и арганин веднаш го поништува оштетувањето  со само една апликација.Нежно отплеткување на оштетената коса .Ја враќа внатрешната сила на косата и еластичноста на косата без преоптоварување. Косата ќе биде веднаш и видливо поправена, зајакната и полна со движење. Ја омекнува и запечатува површината на косата. Заштитува од надворешни агресори – хемиски процеси, топлина, УВ зраци и слободни радикали. Го олеснува чешлањето на оштетената коса. Ја остава косата неверојатно сјајна и мека.

Нови 100% вегански професионални формули, без сулфати, силикони, парабени, минерални масла, фталати, микропластика и вештачки бои, со високо ниво на биоразградливост.

Начин на употреба: Се нанесува на влажна коса нежно се масира и по неколку минути се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Интензивен кондиционер за обнова на многу оштетена коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BONACURE CP REPAIR RESCUE CONDITIONER 200 ML
1.100,00 ден