BONACURE CP REPAIR RESCUE SHAMPOO 500 ML

1.400,00 ден

Негувачки шампон специјално формулиран за оштетена коса, кој гарантира долготраен ефект на регенерација. Напредната технологија со вегански кератин и аргинин веднаш го поништува оштетувањето. Нежно ја чисти оштетената коса.Додава нова сила и еластичност на екстремно оштетената коса .Косата ќе биде веднаш и видливо поправена, зајакната и полна со движење. Ја зајакнува структурата на клетките на косата и ги запечатува влакната на косата. Заштитува од надворешни агресори – хемиски процеси, топлина, УВ зраци и слободни радикали. Косата ќе биде поздрава, посилна, сјајна и блескава.

Нови 100% вегански професионални формули, без сулфати, силикони, парабени, минерални масла, фталати, микропластика и вештачки бои, со високо ниво на биоразградливост.

Достапност: На залиха
Опис

Нежен шампон без сулфати ,силикони , парабени за обнова на оштетена коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BONACURE CP REPAIR RESCUE SHAMPOO 500 ML
1.400,00 ден