BONACURE CP REPAIR RESCUE SPRAY CONDITIONER 200 ML

1.100,00 ден

Регенератор за оштетена коса кој интензивно ја негува и расплеткува косата.Со напредната технологија со вегански кератин и аргинин кој ја враќа внатрешната сила и еластичност на косата,истовремено обезбедувај дополнителна заштита од топлина.Начин на употреба:Се нанесува на веќе измиена и фротирана коса пред стилизирање.Не се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Регенератор за оштетена коса кој интензивно ја негува и расплеткува косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BONACURE CP REPAIR RESCUE SPRAY CONDITIONER 200 ML
1.100,00 ден