KEUNE CARE LUMI COAT SUPREME CREAM 95 ML

1,600 ден

Длабоко хранлив крем специјално дизајниран за груба,сува и разлетана коса, оставајќи и чувство на мека и сјајна коса. Технологијата за запечатување влакна ја измазнува кутикулата на косата за да даде изглед на сјај како огледало и додава заштитен слој, за да се заштити косата од понатамошно оштетување. Ја остава косата до 91%* покондиционирана и до двојно помазна.

Начин на употреба: Се нанесува на влажна коса и се стилизира . Не се плакне.

Категорија: , ,

Опис

Длабоко хранлив крем специјално дизајниран за груба,сува и разлетана коса, оставајќи и чувство на мека и сјајна коса.