KEUNE CARE VITAL NUTRITION SHAMPOO 300 ML

780,00 ден

Хранлив шампон за обновување и ревитализирање на сувата коса. Богатата формула е направена со мешавина од пет есенцијални минерали за вашата коса да се чувствува здрава , мека и хидрирана. Благодарение на Nutri-Injection Technology, активните состојки навлегуваат длабоко под површината на влакната  за темелно да ги навлажнуваат и да формираат заштитна бариера околу секое праменче, штитејќи ги од штетните УВ зраци. Погоден за сите типови коса.

Достапност: На залиха
Опис

 Хранлив шампон за обновување и ревитализирање на сувата коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KEUNE CARE VITAL NUTRITION SHAMPOO 300 ML
780,00 ден