KEUNE CARE LUMI COAT LUMINOUS SHINE SPRAY 140 ML

1,400 ден

Lumi Coat Luminous Shine Spray е иновативен производ кој веднаш дава неверојатен  сјај и додава бестежинска хидратација на косата. Лабораториската технологија за запечатување влакна го измазнува фоликулот на косата, што резултира со прекрасно свиленкаста коса.  Додава заштитен слој за да ја заштити косата од понатамошно оштетување. Неговиот долготраен ефект на кондиционирање и сјај трае најмалку три миења.

Начин на употреба: Се нанесува на измиена и влажна коса и не се плакне. Се стилизира по желба.

Категорија: ,

Опис

Lumi Coat Luminous Shine Spray е иновативен производ кој веднаш дава неверојатен  сјај и додава бестежинска хидратација на косата.