WELLA COLOR FRESH COLOR MASK GOLDEN GLOSS 150ML

1,450 ден

Маска во боја за освежување или тонирање на фарбана ,прирoдна или бланширана коса.

Опис

Совршенa маска за коса  во боја со која ќе ја освежите бојата на вашата коса и ќе и овозможите повторно да заблеска во полн сјај.Збогатена со масло од авокадо за дополнително потхранување на вашата коса .Вегански производ без силикони

Начин на употреба:Се нанесува на измиена и со пешкир просушена коса рамномерно по целата должина .По 10 минути се плакне со вода .Не се користи друга маска за коса по неа.При нанесување користете ракавици.