KOLESTON PERFECT 5/00 LIGHT NATURAL BROWN ME+ 60ml

980,00 ден

Фарба за коса Koleston Perfect 5/00 Light Natural Brown 60ml.

Достапност: На залиха
Опис
Автентична и чиста боја за коса со совршена 100% покривност на сиви и бели влакна.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KOLESTON PERFECT 5/00 LIGHT NATURAL BROWN ME+ 60ml
980,00 ден