SERIE EXPERT PRO LONGER CONDITIONER 200 ML

1.400,00 ден

Кондиционер за долга коса со тенки и кршливи врвови.Вратете ја долгата коса назад во еластична, здрава состојба со кондиционерот L’Oréal Professionnel Serié Expert Pro. Овој  кондиционер  работи на зачувување на квалитетот на вашите должини, додека го зацврстува секое влакно, бранејќи се од оштетување,раздвојување и истенчување за да обезбеди здрави и еластични врвови.Збогатен со патентирана технологија  Filler A100 заедно со аминокиселините за да помогне во создавање на илузија на подебели, поцелосни краеви, а притоа да донесе сила на влакното за коса.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Кондиционер за долга коса со тенки и кршливи врвови.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SERIE EXPERT PRO LONGER CONDITIONER 200 ML
1.400,00 ден