INVIGO BLONDE COOL CONDITIONER 200ml

990,00 ден

Кондиционер за плаво обоена коса кој ја освежува и ја продолува трајноста на бојата.

Достапност: На залиха
Опис

Кондиционерот Wеlla Invigo Blonde Recharge е специјално дизајниран за подобрување на плавата боја, со што вашата коса изгледа поживописна од било кога!
Kондиционерите за коса на Wella се сметаат за едни од најголемите хитови на пазарот поради својот ексклузивен спектар на делување, како и одличните резултати и препораки од голем број корисници. Кондиционерот за дневна нега е совршен третман со длабоко кондиционирање за подобрување на јачината и тонот на русата коса. Многу професионални стилисти за коса им го препорачуваат овој кондиционер за коса на нивните клиенти кои се соочуваат со проблемот на безживотност на плавата боја на косата.

Дури после само една употреба можете да ја почувствувате мазноста на вашата коса, а продолжената употреба на овој кондиционер за нега на бои, дава исклучителни резултати со подобрена јачина, сјај и управливост на косата.

Формулата за длабоко кондиционирање на овој производ е комбинација од екстракти од Mugues, рози и сензуалната база на Sandalwood и Vanillа! А убавиот мирис на Ирис на овој кондиционер го прави уште попријатен и атрактивен.

 

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

INVIGO BLONDE COOL CONDITIONER 200ml
990,00 ден