WELLA ELEMENTS CONDITIONER (200ml)

1.750,00 ден

Лесен обновувачки кондиционер без парабени.

Достапност: На залиха
Опис

Лесен кондиционер без парабени, кој го зајакнува од внатре секое влакно на косата.
И помага на косата да ја обнови и сочува својата природна виталност.
Совршен за обоена коса.
Има волшебен мирис инспириран од прашумите на Амазон.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

WELLA ELEMENTS CONDITIONER (200ml)
1.750,00 ден