ICE CREAM HAIR LIFT CONDITIONER 1000ml

1.180,00 ден

Регенерирачки кондиционер за зрела, порозна и третирана коса.
Идеален за жени над 35 години.

Достапност: На залиха
Опис

Регенерирачки кондиционер за зрела, порозна и третирана коса.
Идеален за жени над 35 години. Колагенот ја враќа јачината и волуменот на косата, еластинот обезбедува природен изглед, сафир микро-кристалите имаат антиоксидантни својства, маслото од памук овозможува заштита од слободни радикали и ја остава косата свиленкаста и лесна за чешлање.
Се нанесува на измиена коса со широк чешел по целата должина на косата, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM HAIR LIFT CONDITIONER 1000ml
1.180,00 ден