ICE CREAM HAIR LIFT CONDITIONER 300ml

590 ден

Регенерирачки кондиционер за зрела, порозна и третирана коса.
Идеален за жени над 35 години.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Регенерирачки кондиционер за зрела, порозна и третирана коса.
Идеален за жени над 35 години. Колагенот ја враќа јачината и волуменот на косата, еластинот обезбедува природен изглед, сафир микро-кристалите имаат антиоксидантни својства, маслото од памук овозможува заштита од слободни радикали и ја остава косата свиленкаста и лесна за чешлање.
Се нанесува на измиена коса со широк чешел по целата должина на косата, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.