OLAPLEX BOND MAINTENANCE CONDITIONER No.5 250ml

1.850,00 ден

Кондиционер кој дава ултра хидратација без притоа да ја натежнува косата.

Достапност: На залиха
Опис

OLAPLEKS No. 5
* кондиционер
– дава ултра хидратација,
– без притоа да ја натежнува косата.
Ги обновува, зајакнува и хидрира сите типови на коса. Формулата содржи патентирана Olaplex Bond Building технологија. Ги елеминира оштетувањата и ја прави косата јака, здрава и сјајна во комбинација на 3-4-5 системот. Без сулфати, парабени и глутен.
Ја штити бојата.
Употреба:
По шампонирањето се нанесува Olaplex Bond Maintenance кондиционерот и се остава да делува 3 минути. Потоа се измива.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OLAPLEX BOND MAINTENANCE CONDITIONER No.5 250ml
1.850,00 ден