INVIGO BLONDE RECHARGE COLOUR REFRESHING SHAMPOO 250ml

1.150,00 ден

Шампон кој обезбедува сјај, свежина и живост на природни или осветлени русокоси.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон кој обезбедува сјај, свежина и живост на природни или осветлени русокоси. Овој виолетов шампон ја заштитува природната или обоена руса коса од појавата на непосакувани топли тонови, оставајки ја мека на допир.
Ефективни пигменти кои се скадираат во влакното на вашата коса.
Ја освежуваат русата боја и помагаат во отстранување на жолтите дамки.
Мирис од коренот на цветот ирис
Цветни ноти на момина солза и роза во врвот и срцето на мирисот. Сензуална база од сандаловина и ванила.

 

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

INVIGO BLONDE RECHARGE COLOUR REFRESHING SHAMPOO 250ml
1.150,00 ден