BARBA BEARD OIL TREATMENT IMEL BARBA 100ML

1.100,00 ден

Третман со масло за брада погоден за кратки или долги бради. Го храни и поправа влакното, помага за здрав раст на брадата, без да се кршат влакната. Со машки мирис кој создава пријатно чувство на свежина.
Се нанесува со кружни движења и нежно масирање вашата кожа за да добиете долготрајна хидратација.Потоа со чешел  стилизирајте како и обично.Не содржи парабени.

Достапност: На залиха
Опис

Третман со масло за брада погоден за кратки или долги бради.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BARBA BEARD OIL TREATMENT IMEL BARBA 100ML
1.100,00 ден