1,050.00 ден

На залиха

Балсам за лице за после бричење кој спречува иритации на кожата.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Се во едно балсам за лице со широк спектар SPF 15.
Балсамот за после бричење помага во спречување на иритација од бричење. Балсамот за лице ги хидрира избричените делови за да се намали црвенилото и иритацијата на кожата. Иновативните состојки се борат со знаците на стареење и спречуваат појава на внатрешни влакна.
Се нанесува на лицето и вратот после бричење  или користете го како дневна хидратантна крема.