BEARD BALM 60gr

1.500,00 ден

Балсам за ревитализација и стилизирање на брада со хранливи состојки.

Достапност: На залиха
Опис

Балсам за ревитализација и стилизирање на брада со хранливи состојки.
Нежен балсам кој ја штити и кондиционира брадата. И пружа контрола, и дава сјај и ја прави лесна за одржување.
Се нанесува мала количина од балсамот на дланките. Се нанесува рамномерно и се стилизира по желба.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BEARD BALM 60gr
1.500,00 ден