STMNT BEARD OIL 50 ML

1.400,00 ден

Масло за брада кое ги омекнува и скротува сите видови брада. Навлажнувачка формула со природни масла , без силикони.

Начин на употреба: Ставете неколку капки во дланките и нанесете  рамномерно на брадата. Може да се користи секојдневно.

Достапност: На залиха
Опис

Масло за нега и омекнување на брада.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

STMNT BEARD OIL 50 ML
1.400,00 ден