STMNT SHAMPOO 300 ML

1.190,00 ден

Шампон за  секојдневно чистење на коса со  моќна формула која го отстранува секое наталожување на производот и создава чисто платно за секој изглед. Формула со активен јаглен и ментол .Ја освежува косата и скалпот . Без сулфати (SLS*) и силиконски масла.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за мажи  за секојдневно чистење на коса и скалп и отстранување на наталожени продукти.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

STMNT SHAMPOO 300 ML
1.190,00 ден