STMNT HAIR & BODY CLEANSING BAR 125 GR

790 ден

Сапун за повеќенаменско чистење. За супер чиста коса, тело, лице и раце .Навлажнувачката формула со активен јаглен нежно ги отстранува нечистотиите .Практичен производ лесен за употреба .Идеален за теретана и патување. Без сулфати (SLS*) и силикони.

Опис

Практичен чистач за коса и тело во вид на сапун.