SERIE EXPERT PRO LONGER MASK 250 ML

1.900,00 ден

Маска за долга коса со тенки и кршливи врвови.Наменета специјално за долга коса, маската работи за да се минимизира појавата на разделени краеви , оставајќи живa, елегантна илузија со додаден волумен и сјај.  Патентираните филер А100 и Аминокиселините создаваат заштитен слој на влакното, против груби надворешни агресори, што потенцијално може да предизвикаат сувост и оштетување, оставајќи ја косата, свилена, сјајна и здрава.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Маска за долга коса со тенки и кршливи врвови.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SERIE EXPERT PRO LONGER MASK 250 ML
1.900,00 ден